preskoči na sadržaj

Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac

Login
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Priloženi dokumenti:
logo erasmus+.jpg
logo projekta.png

Tražilica
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 2. 2019.

Ukupno: 18954
Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Zrinko Bahorić
  • Božica Bajec
  • Marija Baričević
  • Ivana Bartolac
  • Dražen Basar
  • Dejan Benko
  • Romana Benković
  • Nevenka Bončić
  • Vlatka Conjar
  • Branka Čačić Kovačić
  • Ivana Čordašev
  • Dubravka Devčić
  • Mira Devčić Čleković
  • Sanja Domijan
  • Valentina Đurin
  • Boris Frandolić
  • Vlado Fudurić
  • Božica Golubić
  • Josip Horovski
  • Đurđica Janjanin
  • Nikola Janjanin
  • Maja Jelača Kos
  • Darko Jurković
  • Milka Konta
  • Mirna Korkut
  • Katarina Kresojević
  • Ivan Krivačić
  • Ljiljana Lozančić
  • Andrej Matijević
  • Zehida Mešinović
  • Tatijana Mihovilović
  • Goran Mučenski
  • Ivan Novosel
  • Kristijan Pavković
  • Daniel Peris
  • Andreja Pevec
  • Snježana Rade Pajić
  • Robert Sajko
  • Marko Salopek
  • Irena Smolčec
  • Ksenija Stipić-Bunčić
  • Dražen Škot
  • Verica Štimac
  • Orhideja Thomann
  • Jadranka Trbušić
  • Đurđica Veček
  • Edita Zaborski Trupković
  • Martina Žabčić
Djelatnici škole

 

Daniel Peris, dipl.ing. - ravnatelj škole

Mirna Korkut, prof. - pedagoginja škole

Božica Golubić, prof. - knjižničarka 

 

Nastavno osoblje:

Zrinko Bahorić, dipl. ing. - nastavnik fizike i meteorološke grupe predmeta 

Marija Baričević, dipl. ing. - nastavnica stručnih predmeta područja šumarstva

Ivana Bartolac, mag. - nastavnica engleskog jezika 

Dražen Basar, drvodjeljski tehničar, majstor stolar - stručni učitelj  

mr. sc. Dejan Benko, - nastavnik stručnih predmeta područja obrade drva, voditelj Centra novih nastavnih tehnologija 

Bončić Nevenka, dipl. politolog - nastavnica politike i gospodarstva, te etike, školska koordinatorica državne mature

Vlatka Conjar, dipl. inž. - nastavnica stručnih predmeta područja šumarstva

Branka Čačić Kovačić, prof. - nastavnica hrvatskog i engleskog jezika 

Ivana Čordašev, dipl. inž. - nastavnica fizike i meteorološke grupe predmeta 

Mira Devčić Čleković, prof. - nastavnica matematike

Sanja Domijan, prof. - nastavnica matematike

Ivona Drašković, prof. - nastavnica povijesti  

Boris Frandolić, šumarski tehničar specijalist - stručni učitelj

Vlado Fudurić, dipl. inž. - stručni učitelj

Juraj Grabovac, dipl. teolog - vjeroučitelj

Josip Horovski, dipl.ing. - nastavnik stručnih predmeta područja šumarstva

Nikola Janjanin, dipl. ing.voditelj obrazovanja odraslih i nastavnik stručnih predmeta područja šumarstva

Maja Jelača Kos, prof. - nastavnica  hrvatskog jezika

Darko Jurković, prof - nastavnik kemije

Milka Konta, dipl. inž. - nastavnica stručnih predmeta područja šumarstva

Petra Krajačić, prof. - nastavnica biologije

Ivan Krivačić, šumarski tehničar specijalist - stručni učitelj

Ljiljana Lozančić, dipl. ing. - nastavnica stručnih predmeta iz područja obrade drva  

Tatijana Mihovilović, dipl.ing. - nastavnica fizike i meteorološke grupe predmeta

Goran Mučenski, dipl.ing.  - nastavnik stručnih predmeta iz područja obrade drva

Martina Novosel, prof. - nastavnica informatike

Amalija Markušić Paun, prof. - nastavnik TZK

Kristijan Pavković, drvodjeljski tehničar, majstor stolar - stručni učitelj - voditelj drvoprerađivačkog praktikuma

Đurđica Janjanin, dipl. ing. - nastavnica stručnih predmeta iz područja obrade drva  

Andreja Pevec, prof. - nastavnica hrvatskog jezika 

Morana Sabljić, prof. - nastavnica kemije

Robert Sajko, dipl. ing. - nastavnik stručnih predmeta iz područja obrade drva

Irena Smolčec, prof. - nastavnica njemačkog jezika

Ksenija Stipić Bunčić, prof - nastavnik TZK

Dražen Škot, drvodjeljski tehničar, majstor stolar - stručni učitelj 

Patris Šuper, prof. - nastavnik geografije 

Orhideja Thomann

Đurđica Veček, dipl. ing. - nastavnica stručnih predmeta područja šumarstva

Martina Žabčić, prof. - nastavnica engleskog jezika 

 

Tajništvo:

Dubravka Devčić, oec. - tajnica škole 

Jadranka Trbušić, ek.teh. - administrativni radnik

 

Računovodstvo:

Edita Zaborski Trupković, dipl.oec. - voditeljica računovodstva 

Ivan Novosel, ek.teh. - računovodstveni radnik

 

Tehničko osoblje:

Snježana Rade-Pajić - kuharica

Romana Benković - spremačica

Zehida Mešinović - spremačica 

Božica Bajac - spremačica

Vera Štimac - spremačica 




preskoči na navigaciju