UPUTE ZA IZRADU ZAVRSNOG RADA.docx

« Svibanj 2024 »

Ukupno: 172055
IZLUČNO NATJECANJE STOLARSTVA
Autor: Boris Frandolić, 10. 3. 2023.

Državnom natjecanju WorldSkills Croatia 2023. god koje organizira ASOO u disciplini stolarstvo prethode izlučna natjecanja.

Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac domaćin je Izlučnog natjecanje za 9 škola iz Republike Hrvatske  koje se održava danas, 10.3.2023. god.

Na natjecanju sudjeluju učenici završnih razreda zanimanja stolar koji su ostvarili 1.mjesto na školskom natjecanju  iz slijedećih škola: Srednja strukovna škola Šibenik, Obrtna tehnička škola Split, Strukovna škola Vice Vlatković Zadar, Srednja škola Ivanec, Srednja škola Oroslavje, Drvodjeljska škola Zagreb, Strukovna škola Sisak, Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju i Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac.

Učenici su stigli u pratnji mentora. Dok učenici vrijedno rade u radionici, mentori izmjenjuju svoja iskustva, druže se  i prezentiraju svoju struku.

Škola domaćin je imenovala povjerenstva za organizaciju i provedbu natjecanja, te ovim putem zahvaljujemo svim članovima povjerenstva, a posebno poslodavcu Robertu Brckoviću koji se odazvao našem pozivu za rad u prosudbenom povjerenstvu.

Tko će biti najuspješniji bit će poznato kasno poslijepodne?

Đurđica Janjanin, članica organizacijskog povjerenstva