Više informacija o Školi

Promidžbene listiće možete ispisati odavde:

LETAK

GLOBE u školi

GLOBE U ŠKOLI

« Studeni 2018 »

VIJESTI, DOGAĐANJA, NAJAVE, OBAVIJESTI
Tjedan strukovnog obrazovanja
Autor: MIRNA KORKUT, 22. 11. 2017.

Radio karlovac: Dva događaja u Šumarskoj i drvodjeljskoj školi povodom Tjedna strukovnog obrazovanja....

DANAS / 10,00

Šumarska i drvodjeljska škola

Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac organizira u srijedu dva događaja povodom Tjedna strukovnog obrazovanja. Prvi događaj je stručno usavršavanje nastavnika u obrazovnom podsektoru prerada i obrada drva na temu "Izrada 3D programa i upravljanje CNC strojem" u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Skup je na razini države, a prisustvovat će zamjenica župana Vesna Hajsan-Dolinar pročelnica Upravnog odjela za školstvo Karlovačke županije Marija Medić. Planirane su edukativne radionice koje voditi nastavnici Šumarske i drvodjeljske škole Karlovac Dejan Benko i Goran Mučenski. Drugo događanje je istovremeno provođenje projekta "Tesla kao inspiracija". Na provedbu projekta dolazi grupa osnovaca. Događanja u Šumarskoj i drvodjeljskoj školi počinju u deset sati.

Radio Karlovac

Izvor: Radio Karlovac