28. Međužupanijska Smotra i natjecanje hrvatskih GLOBE škola
Autor: Ivana Horvatić Brajdić, 12. 4. 2024.

U našoj školi održana je 28. MŽ Smotra i natjecanje GLOBE škola. Sudjelovale su 4 osnovne škole (OŠ Banija, OŠ Dubovac, OŠ Dragojla Jarnević i OŠ Mahično) i 2 srednje škole (Gimnazija Karlovac i naša škola koja je ujedno bila škola domaćin). Prezentacije i predstavljanje škola sudionika održane su u holu škole, a u sudjelovanju na smotri bili su uključeni učenici 1.m, 3.m i 4.m razreda kroz razne aktivnosti.
Smotra i natjecanje sastojali su se od prezentacija projekata, 3 radionice (meteorološki krug, izradi prognozu, automatska postaja i tlak) te orijentacijskog natjecanja.
Prema ostvarenom broju bodova osvojili smo prvo mjesto te zadovoljni i ponosni nastavljamo dalje vrijedno raditi.
Čestitke svim učenicima na uloženom trudu i radu!