Obavijest maturantima koji su u ljetnom roku 2021./2022. polagali ispite Državne mature
Autor: Krunoslav Matijašić, 11. 7. 2022.

Danas 11.7.2022. u 12,00 sati, biti će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature.

Nakon što se prijavite svojim korisničkim podacima na www.postani-student.hr. vidjet ćete svoje ostvarene rezultate i dobiti uvid u bodovanje svog ispita. Ukoliko procijenite da vam neki zadatak nije adekvatno bodovan imate pravo na prigovor u roku od 48 sati. Mogućnost ulaganja prigovora je do 13.7.2022. do 12,00 sati.

U prilogu vam je obrazac prigovora koji možete ispuniti (ispunjavate prvi dio prigovora zaključno s vlastitim potpisom) i poslati na e-mail adresu nevenkaboncic34@gmail.com. Daljnji postupak odradit ću sa članovima Školskog ispitnog povjerenstva i kontaktirati vas po odgovoru NCVVO-a.

Prilog:  - OBRAZAC PRIGOVORA –

PRIJAVE ZA JESENSKI ROK

Također vas još jednom podsjećam da prijave za jesenski rok državne mature započinju 20.7.2022. i traju do 30.7.2022. Prijaviti se mogu oni maturanti koji to nisu učinili u ljetnom roku, oni koji su propustili ljetni rok zbog dopunskog rada, oni koji su pali u ljetnom roku, te oni koji žele popraviti ocjenu iz nekog predmeta ostvarenu u ljetnom roku državne mature. Prijavljujete se svojim korisničkim podacima na www.postani-student.hr.

Školska ispitna koordinatorica:

Nevenka Bončić