Smotra i natjecanje hrvatskih GLOBE škola 2022.
Autor: Ivana Horvatić Brajdić, 13. 5. 2022.

Učenici meteorološkog smjera naše škole pod mentorstvom prof. Zrinka Bahorića i prof. Ivane Čordašev sudjelovali su na Smotri i natjecanju hrvatskih GLOBE škola 2022 na državnoj razini gdje su postigli odlične rezultate. U srednjoškolskoj konkurenciji svoje je snage odmjerilo 17 škola, a u učeničkoj ekipi koja je predstavljala našu školu bili su učenici Grga Štimac, Zrinka Fabijanić i Gabrijela Fehervari te su zauzeli trinaesto mjesto u kategoriji orijentacijskog natjecanja. U okviru natjecanja održana je i GLOBE smotra istraživačkih projekata, na kojoj su naši učenici dobili nagradu za najuspješniji projekt  „Prognoza vremena“ u kategoriji Meteorologija, a isto tako dobili su i značku za 25 godina rada.

Sve pohvale i čestitke našim učenicima na ostvarenim rezultatima!