PODJELA POTVRDA O POLOŽENIM ISPITIMA DRŽAVNE MATURE
Autor: Mirna Korkut, 15. 7. 2019.

OBAVIJEST UČENICIMA ZAVRŠNIH RAZREDA KOJI SU U LJETNOM ROKU 2018./2019. POLAGALI ISPITE DRŽAVNE MATURE

PODIZANJE POTVRDA O POLOŽENIM ISPITIMA DRŽAVNE MATURE

Učenici koji su polagali ispite državne mature u ljetnom roku mogu potvrde o položenim ispitima podići u školi

17. srpnja 2019. (srijeda)

u vremenu od 8,00 do 12.00 sati u školi kod školske ispitne koordinatorice

Svim učenicima koji su polagali ispite biti će izdane potvrde za one ispite koje su položili bez obzira što nisu položile ukupnu državnu maturu.

Učenici koji žele ponovno polagati ispite koje nisu položili, ili popraviti ocjenu iz položenog ispita ili su nakon uspješno završenog dopunskog rada stekli uvijete za polaganje državne mature u jesenskom roku moraju se prijaviti svojom korisničkom oznakom i lozinkom na stranici www.postani-student.hr u periodu od 20. srpnja do 31. srpnja 2019.

Školska ispitna koordinatorica

Nevenka Bončić, dipl.polit. prof. savjetnica